Naujas tarptautinių pardavimų kanalas – nemokama pasaulinė internetinė prekybos platforma „EXPO2020 Dubai Online Marketplace“

Smulkaus ir vidutinio verslo įmonės iš viso pasaulio kviečiamos pasinaudoti interneto prekybos ir pirkimų platforma „Online Marketplace“, kurią pristato pasaulinės parodos „Expo2020 Dubai“ organizatoriai.

Ši nauja prekybos platforma yra pasaulinės parodos „EXPO2020“, kuri vyks Dubajuje nuo 2020 m. spalio 20 d. iki 2021 m. balandžio 10 d., dalis, kuria siekiama  ilgalaikio ekonominio poveikio, įprasminant pagrindinę parodos temą – „Sujunkime protus, kurkime ateitį“.

Norima, kad ši paroda ne tik pristatytų pasaulio šalis (savo dalyvavimą jau patvirtino 190 valstybių, tarp jų ir Lietuva), jų išskirtinumą ir naujas idėjas, bet taip pat suteiktų galimybę verslui gauti realią naudą kuriant naujus verslo ryšius visame pasaulyje.  Platforma suteikia galimybę įmonėms parodyti savo produktus, pristatyti paslaugas ir paskelbti pirkimo konkursus visiems „EXPO2020“ parodos dalyviams, kitoms registruotoms įmonėms, potencialiems pardavėjams ir tiekėjams iš viso pasaulio. Internetinėje platformoje verslininkai ir nuomonių lyderiai iš viso pasaulio gali dalintis savo žiniomis, idėjomis, patirtimi ir įžvalgomis.

Organizuojant šią parodą įsipareigota iki 20 proc. jos biudžeto skirti smulkiam ir vidutiniam verslui, todėl ypatingas dėmesys šioje platformoje skiriamas smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms, suteikiant joms galimybę vykdyti parodos paviljonų statybų ir įrengimo darbus, taip pat augti plečiant konkurencingos produkcijos eksportą. Skelbiama, kad beveik 35 000 pasaulio smulkaus ir vidutinių verslo įmonių jau prisijungė prie šios platformos ir 56 proc. šių įmonių laimėjo viešuosius konkursus, kuriuos skelbė patys parodos „EXPO 2020 Dubai“ organizatoriai. Visi šios parodos pasiūlymai verslui yra viešinami šioje platformoje ir prieinami kiekvienai užsiregistravusiai įmonei.

Tikimasi, kad tai taps vienas didžiausių prekybos tinklų Viduriniuosiuose Rytuose, Afrikoje ir Pietų Azijoje ir dar labiau sustiprins Dubajaus, kaip pasaulio prekybos centro, pozicijas, todėl į platformos vystymą nukreiptas didelis dėmesys bei finansiniai ištekliai.

Kviečiame Lietuvos įmonės pasinaudoti šia galimybe, užsiregistruoti ir išbandyti šį papildomą pardavimų užsienyje kanalą: https://omp.expo2020dubai.com/

Tikimasi, kad pirmą kartą Viduriniuosiuose Rytuose vyksianti pasaulinė paroda sulauks 25 mln. lankytojų, net 75 proc. jų atvyks į parodą iš kitų šalių. Daugiau kaip 4 km2 teritorijoje bus teminiai Darnaus vystymo, Mobilumo ir Galimybių paviljonai, atskirus paviljonus turės visos parodoje dalyvausiančios valstybės.

Lietuvos paviljonas, kuriame parodos metu tikimasi sulaukti iki 2 mln. lankytojų, tai dar viena galimybė verslui. Jau šiemet paviljonas pagal konkursą laimėjusį projektą „Openarium“ (MB „Baukas“) bus pradėtas statyti Lietuvai skirtame 1550 m2 sklype. Lankytojus pasitiks įspūdinga medžio konstrukcijų instaliacija su stilizuotomis langinėmis, simbolizuojančiomis Lietuvos atvirumą pasauliui ir naujovėms, pastatas pasižymės itin aukštu energetiniu efektyvumu. Paviljono statybai ir įrengimui savo produkcija žada tiektis įmonės „Jūrės medis“, „Solitek“, lietuviškų baldų gamintojai. Ekspozicijai bus atrinktos ir integruotos sėkmingos ir vizualiai patrauklios Lietuvos inovacijos, vaizdinė medžiaga apie šalį ir meno kūriniai. Paviljone vyks verslo, mokslo ir kultūros renginiai tikslinėms auditorijoms, veiks baras ir lietuviškų suvenyrų parduotuvė.

 

Nuoroda